Poradna Teplice

Pedagogicko-psychologická poradna Ústeckého kraje a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Pracoviště Teplice

Lípová 651/9, 415 01 Teplice

Tel.: 417 533 669, 417 535 248, 602 552 976

Fax: 417 533 669

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Web: http://www.pppuk.cz/poradny/teplice

 

Upozornění:

Posouzení školní zralosti a připravenosti budoucích prvňáčků

Vážení rodiče, je možné, že zvažujete případné odložení povinné školní docházky u svého syna či dcery.
Jedním z podkladů pro ředitele základní školy, který je třeba k Vaší žádosti doložit, je i doporučující posouzení pedagogicko-psychologické poradny. Vzhledem k aktuální vytíženosti pracoviště PPP Teplice je třeba se objednat již nyní v lednu 2019 (tak, abyste vyjádření pro školu měli k dispozici nejpozději do konce dubna 2019). Žádosti o posouzení školní zralosti a připravenosti budoucích prvňáčků přijímají pracovnice podatelny v níže uvedených hodinách. Objednat se lze osobně, telefonicky či prostřednictvím e-mailu.

Vážení rodiče,
k vyšetření můžeme přijmout pouze dítě zdravé,které v den vyšetření nemá žádné infekční onemocnění, netrpí akutní rýmou, kašlem a není léčeno antibiotiky (antibiotika, antipyretika, analgetika apod.) z důvodu akutního onemocnění.
Není-li tomu tak, prosíme Vás o sjednání náhradního termínu u pracovnic v podatelně PPP (v případě nemoci doprovázející osoby rovněž prosíme o dohodnutí náhradního termínu, vzhledem k nutnosti delšího pobytu v prostorách PPP i s dalšími klienty).
Děkujeme za pochopení. Pracovníci PPP Teplice

UPOZORNĚNÍ:

V současné době je nabídka primární prevence PPP Teplice omezena. Konzultace k problematice primární pravence poskytuje Mgr. Dana Škarydová, která zastupuje pracovnici na MD v omezeném pracovním úvazku.


 

UPOZORNĚNÍ:

Kapacita kurzu MAXÍK je aktuálně již zcela naplněna.