Poradna Kadaň

Pedagogicko-psychologická poradna Ústeckého kraje, Pracoviště Kadaň

Fibichova 1129, 432 01 Kadaň

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tel./fax: 474 334 487

Tel.: 474 332 427; 775 441 276

Web: http://www.pppuk.cz/poradny/kadan

-----------------------------------------------------------------------------

UPOZORNĚNÍ
 
Vážení klienti,
z důvodu Usnesení vlády Ćeské republiky ze dne 15. března 2020 č. 215 o přijetí krizového opatření je Pedagogicko-psychologická poradna Kadaň pro veřejnost až do odvolání uzavřena.
Na návštěvu v našem zařízení se nevztahuje žádná z výjimek uvedených ve výše zmíněném Usnesení vlády ČR.
Naše pracovníky je v nezbytných a neodkladných případech možné kontaktovat od 8 - 13 hodin prostřednictvím telefonní linky 474 334 487 nebo na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. O náhradních termínech vyšetření budete informováni našimi pracovníky individuálně v závislosti na dalším postupu MZČR.
 
Děkujeme za pochopení.

-------------------------------------------------------------------------------

V současné době je nabídka primární prevence PPP Kadaň omezena. Obracejte se prosím na nejbližší Středisko výchovné péče.

 

Vážení rodiče,
k vyšetření můžeme přijmout pouze dítě zdravé,které v den vyšetření nemá žádné infekční onemocnění, netrpí akutní rýmou, kašlem a není léčeno antibiotiky (antibiotika, antipyretika, analgetika apod.) z důvodu akutního onemocnění.
Není-li tomu tak, prosíme Vás o sjednání náhradního termínu u pracovnic v podatelně PPP (v případě nemoci doprovázející osoby rovněž prosíme o dohodnutí náhradního termínu, vzhledem k nutnosti delšího pobytu v prostorách PPP i s dalšími klienty).
Děkujeme za pochopení. Pracovníci PPP Kadaň